Zapraszamy już 25 listopada 2021 o godz. 13:00 na platformę youtube na webinar organizowany przez Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej przy współpracy ze Studenckim Kołem Logistyki Stosowanej na temat logistyki w energetyce

Koło Naukowe Energetyków oraz Studenckie Koło Logistyki Stosowanej połączyło siły podczas organizacji webinaru Logistyka w energetyce i zapraszają wszystkich zainteresowanych na webinar organizowany zdalnie i transmitowany na platformę Youtube.

Przed zdalnie zgromadzoną publicznością wystąpią przedstawiciele firm:

• Transannaberg – Przedsiębiorstwo specjalizujące się w transportach nienormatywnych i posiadające wieloletnie doświadczenie w takich transportach na terenie Polski oraz całej Europy. Firma organizuje także we własnym zakresie transporty inter- oraz multimodalne, a także załadunki i rozładunki z użyciem dźwigów i żurawii. Oprócz tego firma posiada jedną z najnowocześniejszych w całej Europie flot pojazdów składających się z nowoczesnych ciągników siodłowych oraz naczep dłużycowych i modułowych do przewozu ciężkich oraz wyjątkowo długich elementów, w tym właśnie turbin wiatrowych!
  • ONDE S.A. – Lider branży odnawialnych źródeł energii w Polsce. Jeden z większych inwestorów szczególnie w obszarze farmy wiatrowych oraz fotowoltaicznych. Kilkunastoletnie doświadczenie w sektorze budownictwa elektroenergetycznego, inżynieryjnego i drogowego przekłada się na wysoką jakość zrealizowanych projektów.
  • Polenergia – Firma zajmująca się wytwarzaniem energii z konwencjonalnych i odnawialnych źródeł oraz dystrybucją i obrotem energii elektryczną. Jako największa, pionowo zintegrowana, niezależna grupa energetycznej w Polsce inwestuje w farmy wiatrowe (zarówno lądowe jak i morskie), fotowoltaikę, gazy i czyste paliwa.

Współpraca z firmą ONDE S.A. przy organizacji webinaru zaowocowała także wyjazdem edukacyjnym na budowę farmy wiatrowej, o której więcej przeczytajcie tutaj.

Webinar odbędzie się 25 listopada 2021 o godz. 13:00 na platformie Youtube. Link do transmisji pojawi się na stronie wydarzenia na Facebooku.

Link do wydarzenia na Facebooku

Link do strony Facebook SKLS