Zachęcamy do współpracy wszystkie firmy dzielące z nami pasję do energetyki oraz te, które działają w branżach z nią związanych.

Oferujemy wsparcie zaangażowanych studentów, którzy nie boją się nowych wyzwań i mają za sobą zaplecze najlepszej technicznej uczelni w Polsce.

Poniżej publikujemy listę naszych obecnych partnerów, którym serdecznie dziękujemy za współpracę i wsparcie. Informacje o wszystkich naszych działaniach publikujemy na bieżąco na naszej stronie na Facebooku.

Nowych potencjalnych partnerów zachęcamy do kontaktu poprzez jedną z metod w zakładce Kontakt. Za wszystkie oferty, jak i za dotychczasową współpracę, gorąco dziękujemy!

Przedmiotem współpracy jest tworzenie warunków dla rozwoju kształcenia kadry inżynierskiej, dostęp do ofert praktyk, staży lub pracy skierowanej do studentów naszego wydziału. Wspólnie realizowane seminaria, prelekcje oraz warsztaty dydaktyczne kierowane do pracowników naukowych, przedstawicieli kół naukowych i pracowników. W ramach umowy został również nawiązany kontakt i współpraca między Redaktorem Naczelnym portalu CIRE.pl, a naszym Kołem.

Na początku marca 2022 roku Dziekan Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej podpisał porozumienie o współpracy z Prezesami Agencji Rynku Energii.

Sklep dla robotyków i elektroników, Arduino, Raspberry Pi - BOTLAND

W lutym 2022 roku rozpoczęliśmy współpracę z internetowym sklepem elektronicznym Botland. Efektem nawiązanej współpracy jest uzyskanie przez nasze Koło zniżki na zakup towarów w sklepie BOTLAND.com.pl

Umożliwi nam to obniżenie kosztów związanych z realizacją licznych projektów elektronicznych, jak również poszerzy możliwości dalszego rozwoju.