VII Ogólnopolska Konferencja Młodych Energetyków (OKME) to jedyne tego typu wydarzenie w całej Polsce!

Strona Wydarzenia na Facebooku

To właśnie podczas konferencji organizowanej przez Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej w dniach 14 i 15 listopada, pod jednym dachem spotkają się przedstawiciele największych instytucji oraz firm energetycznych razem z prosperującymi, młodymi naukowcami z całej Polski!

W tym roku zapraszamy wszystkich chętnych do udziału stacjonarnego do Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii przy ul. Rektorskiej 4 w Warszawie.

To właśnie teraz energetyka na całym świecie, a w szczególności w Europie (a przez to i w Polsce) znajduje się w krytycznym momencie. Tylko od nas zależy, jakie kolejne działania podejmie rynek w celu osiągnięcia sprawiedliwej transformacji energetycznej.

Tylko tutaj pod jednym dachem spotkają się studenci branży energetycznej i wymienią się informacjami na temat prowadzonych badań i pisanych prac naukowych! I to właśnie tutaj to ci młodzi naukowcy będą mieli możliwość przedstawienia wyników swoich prac naukowych i badawczych przed szeroką publiką!

Mimo pandemii, OKME nie przepadło! Niestety, musieliśmy zrezygnować z edycji w 2020 i 2021 roku, ale teraz powracamy! Jeszcze silniejsi, jeszcze więksi i z jeszcze większym potencjałem aby zmieniać rynek energetyczny w Polsce i na świecie!

Wydarzenie to jest wyjątkowe nie tylko ze względu na swój prestiż oraz pozycję, ale również tym, że jest całkowicie bezpłatne! Pamiętaj jednak, że obowiązuje rejestracja, a miejsca są ograniczone!

14 i 15 listopada 2022 roku będzie przepełniony studenckimi prelekcjami prezentującymi efekty prac naukowych studentów oraz panelami eksperckimi, do których zapraszamy największych graczy rynku polskiego i europejskiego. To właśnie na poszczególnych panelach panelach tematycznych, eksperci będą mieli szansę przedstawić widok firm oraz instytucji, które reprezentują na najbliższe lata oraz zmiany, które chcą wprowadzić w systemie energetycznym.

Jeśli chcesz uczestniczyć w tym jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu, nie zastanawiaj się! Już teraz napisz maila na kn.energetykow@pw.edu.pl dopisując w tytule [OKME] oraz zarezerwuj przedpremierowo miejsce na jedynym o takiej randze wydarzeniu w Polsce. Jednak nie przejmuj się, jeśli nie zrobisz tego od razu! W okolicach września udostępnimy formularz rejestracyjny, aby zapisy były jeszcze prostsze!

Jeśli jesteś członkiem koła naukowego o tematyce energetycznej/ochrony środowiska/transformacji energetycznej i pokrewnych działającego przy uczelniach w Polsce, skontaktuj się z nami pod adresem kn.energetykow@pw.edu.pl i uzyskaj niezwykłą szansę na poznanie najbardziej wpływowych młodych energetyków w Polsce! To właśnie przed nimi będziesz miał szansę przedstawić swój projekt!

Jeśli jesteś przedstawicielem firmy lub instytucji zajmującej się na co dzień energetyką, również nie zwlekaj! Napisz do nas na adres kn.energetykow@pw.edu.pl i zaproponuj, jak Twoja firma chce wziąć udział w naszym wydarzeniu! Oferujemy wzięcie udziału w panelu eksperckim lub wyjątkową szansę na wsparcie naszej inicjatywy – takowe przyjmujemy zarówno finansowe (sponsorskie), jak i objęcie naszej Konferencji patronatem medialnym/honorowym.

Więcej na temat poprzednich edycji przeczytasz tutaj.