IX Ogólnopolska Konferencja Młodych Energetyków (OKME) to jedyne tego typu wydarzenie w całej Polsce!

To właśnie podczas konferencji organizowanej przez Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej w dniach 18 i 19 listopada, pod jednym dachem spotkają się przedstawiciele największych instytucji oraz firm energetycznych razem z prosperującymi, młodymi naukowcami z całej Polski!

W tym roku zapraszamy wszystkich chętnych do udziału stacjonarnego do Centrum Innowacji Politechniki Warszwskiej przy ul. Rektorskiej 4 w Warszawie.

To właśnie teraz energetyka na całym świecie, a w szczególności w Europie (a przez to i w Polsce) znajduje się w krytycznym momencie. Tylko od nas zależy, jakie kolejne działania podejmie rynek w celu osiągnięcia sprawiedliwej transformacji energetycznej.

Tylko tutaj pod jednym dachem spotkają się studenci branży energetycznej i wymienią się informacjami na temat prowadzonych badań i pisanych prac naukowych! I to właśnie tutaj to ci młodzi naukowcy będą mieli możliwość przedstawienia wyników swoich prac naukowych i badawczych przed szeroką publiką!

Wydarzenie to jest wyjątkowe nie tylko ze względu na swój prestiż oraz pozycję, ale również tym, że jest całkowicie bezpłatne! Pamiętaj jednak, że obowiązuje rejestracja, a miejsca są ograniczone!

18 i 19 listopada 2024 roku będzie przepełniony studenckimi prelekcjami prezentującymi efekty prac naukowych studentów oraz panelami eksperckimi, do których zapraszamy największych graczy rynku polskiego i europejskiego. To właśnie na poszczególnych panelach panelach tematycznych, eksperci będą mieli szansę przedstawić widok firm oraz instytucji, które reprezentują na najbliższe lata oraz zmiany, które chcą wprowadzić w systemie energetycznym.

Więcej na temat poprzednich edycji przeczytasz tutaj.