Rozpoczynamy współpracę z internetowym sklepem elektronicznym Botland. Efektem nawiązanej współpracy jest uzyskanie przez nasze Koło zniżki na zakup towarów w sklepie BOTLAND.com.pl. Umożliwi nam to obniżenie kosztów związanych z realizacją licznych projektów elektronicznych ( m.in. Sekcja Arduino, Solar Tracker, Inteligentna nakładka na licznik energii), jak również poszerzy możliwości dalszego rozwoju.

Sklep Botland to miejsce dla robotyka, w którym znajdziesz niezbędne urządzenia, akcesoria i części pozwalające realizować swoje najbardziej wyszukane hobby, jak również dla profesjonalnych elektroników, mechaników i wszystkich tych, którzy potrzebują odpowiedniego sprzętu i części do swojej codziennej pracy oraz naprawy konkretnych urządzeń. W swojej ofercie ma drukarki 3D i akcesoria do druku 3D (filamenty, części zamienne, elementy montażowe, dodatki), czujniki, akumulatory, diody, konwertery, magnesy, kamery i rejestratory, programatory, przewody, złącza, przekaźniki, wyświetlacze (np. z technologią e-paper), płytki prototypowe, karty pamięci i dyski, układy scalone, tablety i smartfony, a także serwomechanizmy, akcesoria do nich (m.in. orczyki), silniki, stabilizatory i wszelkie elementy montażowe z dziedziny mechaniki. W sprzedaży ma również wysokiej jakości wkrętarki, urządzenia pomiarowe, zestawy narzędzi (lutownice, oscyloskopy, różne mierniki, itp.) i organizery. Botland pozostaje oficjalnym dystrybutorem marek takich jak Raspberry Pi (nowoczesne minikomputery użytkowe, edukacyjne i przemysłowe), Arduino (platforma programistyczna i powiązane z nią moduły) oraz Creality (druk 3D). 

Firma Botland prowadzi również blog o tematyce elektronicznej. Dostępny jest on pod adresem https://botland.com.pl/blog/

Sklep dla robotyków i elektroników, Arduino, Raspberry Pi - BOTLAND

Wpis wynikający z warunków współpracy.