Zapraszamy wszystkich uczniów szkół średnich do udziału w 5. edycji Konkursu Wiedzy o Energetyce organizowanego przez Politechnikę Warszawską!

Jeśli jesteś pasjonatem nauki, technologii i chcesz zmienić przyszłość energetyki, to jest to wydarzenie dla Ciebie!

Konkurs składa się z dwóch etapów:

1. Pierwszy etap odbędzie się online, gdzie sprawdzimy Waszą wiedzę teoretyczną.
  2. Drugi etap pozwoli Wam rozwinąć skrzydła poprzez przygotowanie projektu rozwiązującego nowy problem.

Do wygrania są indeksy na studia na kierunku Energetyka na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa na Politechnice Warszawskiej oraz nowy pakiet inżynierskich gadżetów.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 26 lutego pod adresem e-mail: konkursenergetyczny.meil@pw.edu.pl

Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie konkursu.