VIII Ogólnopolska Konferencja Młodych Energetyków rozpoczyna się już w ten poniedziałek!

Ogólnopolska Konferencja Młodych Energetyków (OKME) to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej. W dniach 13 i 14 listopada 2023 roku, pod jednym dachem spotkają się przedstawiciele największych instytucji oraz firm energetycznych razem z prosperującymi, młodymi naukowcami z całej Polski!

W tym roku konferencja odbędzie się stacjonarnie w Centrum Innowacji Politechniki Warszawskiej przy ul. Rektorskiej 4 w Warszawie. To wydarzenie jest nie tylko prestiżowe, ale również całkowicie bezpłatne! Pamiętaj jednak, że obowiązuje rejestracja, a miejsca są ograniczone.

Podczas OKME odbędą się studenckie prelekcje, na których zostaną zaprezentowane efekty prac naukowych studentów. Będzie również wiele paneli eksperckich, na których eksperci z branży energetycznej przedstawią swoje spostrzeżenia na temat przyszłości rynku energetycznego w Polsce i Europie.

To wydarzenie stanowi doskonałą okazję do wymiany wiedzy, doświadczeń i poglądów między młodymi naukowcami, studentami a ekspertami z branży energetycznej. Nie możemy przegapić tej szansy na wspólną debatę i inspirujące dyskusje! 💡

Więcej informacji na temat OKME znajdziesz na oficjalnej stronie konferencji. Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!