Tegoroczny Konkurs Wiedzy o Energetyce już za nami, uczestnicy mogą teraz odetchnąć z ulgą i cieszyć się swoimi osiągnięciami. To był długi i intensywny proces, który wymagał od uczestników wielu godzin pracy i poświęcenia, ale również pozwolił na zdobycie wartościowej wiedzy na temat energii i jej różnych aspektów.

Laureatami zostali kolejno:

• Kacper Kulesza z Technikum nr 3 w Łodzi
  • Bartłomiej Pierzchała z Zespołu Szkół Technicznych w Puławach
  • Aleksandra Wasilewska z II Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie

Uczestnicy konkursu mieli okazję wykazać się swoją wiedzą, ale również umiejętnościami rozwiązywania problemów i prezentacji rozwiązań. Każdy etap konkursu wymagał od uczestników coraz większych umiejętności, a finał był prawdziwym sprawdzianem dla ich pracy.

Zwycięzcy konkursu otrzymali cenne nagrody, ale największą nagrodą dla nich jest bez wątpienia poczucie satysfakcji z dobrze wykonanej pracy i zdobycia cennej wiedzy. Dla trojga z nich został przygotowany indeks na studia na kierunku Energetyka na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i liczymy na spotkanie w przyszłym roku akademickim na naszej Uczelni.