Spotkanie rekrutacyjne:
29.02.2024 o 19:00
Miejsce: sala T105 w Instytucie Techniki Cieplnej

Nasze koło prowadzi stałą rekrutację nowych członków. Jeśli chcesz rozpocząć lub rozwinąć swoją karierę w branży energetycznej, wziąć udział w różnorodnych i pasjonujących projektach, poznać młodych zapaleńców takich jak Ty, to świetnie trafiłeś.

Z wielką przyjemnością witamy każdego, kto się do nas zgłasza, bo od razu mamy pewność, że jest osobą z pasją i chęcią działania. Jako kandydat na członka będziesz miał możliwość rozpocząć pracę przy projektach Koła i zdobyć prawdopodobnie pierwsze doświadczenie w swojej karierze. W przystępny sposób wdrożymy Cię w nasze struktury pozwalając zdecydować, które działania Cię najbardziej interesują i jeśli zechcesz zostać z nami na dłużej, to z przyjemnością przyjmiemy Cię jako pełnoprawnego członka Koła. Da Ci to możliwość wpływania na decyzje Koła, koordynowania własnych projektów, uczestnictwa w wyjazdach oraz korzystania ze zgromadzonych przez nas zasobów oraz pomocy naukowych.

Organizujemy coroczne spotkania rekrutacyjne, o których informujemy na naszej stronie na portalu Facebook. Zapraszamy na nie gorąco wszystkich zainteresowanych uczestnictwem, jak i wolnych słuchaczy. Na pewno dostaniecie tam też coś energetyzującego na ząb.

Chęć uczestnictwa w kole można również zgłosić kontaktując się z nami bezpośrednio przez nasz adres email: kn.energetykow@pw.edu.pl lub przez wiadomość prywatną do strony Facebook Koła.