Powracamy do Was z kolejnym spotkaniem z serii Energetyczny Backstage! Już 6 grudnia 2021 roku o godz. 10:00 spotkamy się z Ambasadorem Królestwa Norwegii w Polsce – Andersem H. Eide

Energetyczny Backstage to projekt Koła Naukowego Energetyków Politechniki Warszawskiej pokazujący od kuchni działanie energetyki w Polsce i na świecie. Po długiej przerwie wracamy z kolejnym spotkaniem – tym razem naszym gościem będzie Jego Ekscelencja Anders H. Eide, Ambasador Królestwa Norwegii w Rzeczpospolitej Polskiej.

Głównymi tematami poruszanymi podczas spotkania będą rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii używane w Norwegii, w jaki sposób brak przynależności Norwegii do Unii Europejskiej kształtuje jej rynek energetyczny, a także funkcjonowanie szeroko rozwiniętego rynku ropy naftowej przy jednoczesnym tak wysokim użyciu OZE.

Prelekcja odbędzie się w trybie hybrydowym w Instytucie Techniki Cieplnej Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej oraz w trybie zdalnym na kanale MS Teams. Link do spotkania będzie podany na krótko przed prelekcją. Co istotne, całe spotkanie odbędzie się w języku angielski.

Link do wydarzenia na Facebooku